World Interiors Acres 63" TV Stand Media Cabinet in Brownstone Finish Sheesham Wood & Iron ZWACSB63BRS
Thumbnail Filmstrip of Acres 63" TV Stand Media Cabinet in Brownstone Finish Sheesham Wood & Iron Images
    Acres 63" TV Stand Media Cabinet in Brownstone Finish Sheesham Wood & Iron
    Purchase Acres 63" TV Stand Media Cabinet in Brownstone Finish Sheesham Wood & Iron
    FREE DELIVERY + NO SALES TAX* + PRICE MATCH!
    COUPON ALERT! SAVE UP TO 10% OFF - CLICK HERE.
    Shop The Entire Acres Collection!
    SKU: ZWACSB63BRS
    Availability: OUT OF STOCK
    Delivery and Options
    Average Delivery Time is 2 to 3 Weeks:
    World Interiors ZWACSB63BRS Acres 63" TV Stand Media Cabinet in Brownstone Finish Sheesham Wood & Iron
    Features:
    • Solid Sheesham Wood construction in rustic brownstone finish
    • Built to last and handcrafted with superior quality eco-friendly material
    • Each piece featuring unique wood grain character and natural variances
    • Matching pieces in this collection
    • 1 Year Limited Manufacturer's Warranty
    Dimensions: 64"W x 17"D x 64"H, Top thickness: 1.25", Legs: 2"W x 15.75"D x 7.5"H, Drawer: 29.5"W x 13.25"D x 3"H, Shelf: 30"W x 15"D, Distance Between Shelves (Height): 7.75", Distance Between Legs: 40"
    • Weight: 220.90
    • UPC: 810114694510
    • World-Interiors-ZWACSB63BRS
    Still unsure? We may be able to send you a swatch, please ask!
    ** Please Note: Some dimensions like seat height and arm height may be rounded up or down.
    What Customers Are Saying
    No Reviews Yet, Be the First!
    Shipping Information
    GROUND - UPS - FEDEX
    LTL - FREIGHT - CURBSIDE / THRESHOLD - Scheduled Appointment
    Freight shipments are curbside delivery.
    WHITE GLOVE DELIVERY - Scheduled Appointment
    Recently Viewed Products
    Write a review for Acres 63" TV Stand Media Cabinet Brownstone Finish Sheesham Wood Iron