World Interiors Arrey 37" Coffee Table in Natural Finish Sheesham Wood ZWARYCT37NA
Thumbnail Filmstrip of Arrey 37" Coffee Table in Natural Finish Sheesham Wood Images
    Arrey 37" Coffee Table in Natural Finish Sheesham Wood
    Purchase Arrey 37" Coffee Table in Natural Finish Sheesham Wood
    FREE DELIVERY + NO SALES TAX* + PRICE MATCH!
    COUPON ALERT! SAVE UP TO 10% OFF - CLICK HERE.
    Shop The Entire Arrey Collection!
    SKU: ZWARYCT37NA
    Availability: IN STOCK
    Delivery and Options
    Free UPS/FedEx Delivery in 5-7 Days:
    World Interiors ZWARYCT37NA Arrey 37" Coffee Table in Natural Finish Sheesham Wood
    Features:
    • Constructed with 100% Sheesham wood
    • Natural finish
    • Matching pieces in this collection
    • 1 Year Limited Manufacturer's Warranty
    • Assembly Required
    Dimensions: 37"W x 37"D x 16"H, Leg Height (floor to base): 15", Distance Between Legs: 20.5", Top thickness: 1"
    • Weight: 30.00
    • UPC: 810114691298
    • World-Interiors-ZWARYCT37NA
    Still unsure? We may be able to send you a swatch, please ask!
    ** Please Note: Some dimensions like seat height and arm height may be rounded up or down.
    What Customers Are Saying
    No Reviews Yet, Be the First!
    Shipping Information
    GROUND - UPS - FEDEX
    LTL - FREIGHT - CURBSIDE / THRESHOLD - Scheduled Appointment
    Freight shipments are curbside delivery.
    WHITE GLOVE DELIVERY - Scheduled Appointment
    Write a review for Arrey 37" Coffee Table Natural Finish Sheesham Wood